1
/
din
2
Sita cu Maner, Crom, Inox
Sita cu Maner, Crom, Inox
Preț obișnuit
Preț redus
44,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share

Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Korman Technik |
| Culoare | Crom |
| Diametru | 25 cm |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Material | Inox |
| Tip produs | Sită |
| Utilizare | Bucătărie |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.