1
/
din
1
Panou de dus, Inox SUS304, Crom, LYP/003
Panou de dus, Inox SUS304, Crom, LYP/003
Preț obișnuit
Preț redus
699,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share
Baia are o funcție majoră în cadrul locuinței dumneavoastră. Baia poate fi conturată de stilul ales, fie el retro, clasic sau modern. Pentru alegerea sanitarelor trebuie să ținem cont de anumiți factori , precum: materialul din care sunt realizate, durabilitate, calitate, design-ul, astfel încât să nu schimbe proprietățile apei, rezistența mecanică cât și cea chimică.
Inoxul SUS304, acest material este foarte stabil, nu conține plumb, zinc și alte aliaje care pot dăuna sănătății. Câteva avantaje ale sanitarelor din inox sunt: grad mare de rezistență la coroziune, durabilitate foarte mare, rezistență la temperaturi extreme (fierbere/îngheț), nu modifică proprietățile apei și este ușor de întreținut.

Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Korman Technik |
| Continut pachet | Pară duș, Furtun duș, Panou |
| Culoare | Crom Lucios |
| Culoare filtru | Crom Lucios |
| Descriere |
Coloana de duș reunește într -un mod estetic și eficient bateria, furtunul, para și pălăria de duș, fiind perfectă pentru cabinele mari sau zonele de duș personalizate, spațioase. Deoarece componentele coloanei sunt realizate din metale de cea mai bună calitate, se asigură nivelul superior de igienă de care ai nevoie în baia familiei tale. |
| Inaltime | 153 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Material | Inox |
| Numar functii | 3 funcții |
| Numar functii | 3 |
| Orificii montare | 2 orificii |
| Recomandare | Baie |
| Tip cartus | Ceramic |
| Tip comanda | Monocomandă |
| Tip montaj | Perete |
| Tip produs | Panou de duș |
| Utilizare | Baie |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.