1
/
din
6
Oglinda LED Rectangulara, Dezaburire, 50x70cm, ADIS Basic Touch
Oglinda LED Rectangulara, Dezaburire, 50x70cm, ADIS Basic Touch
Preț obișnuit
Preț redus
299,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share


Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Korman |
| Collection | Oglinzi Baie cu LED si Dezaburire |
| Culoare | N/A |
| Flux de lumina lm | 1300 |
| Inaltime | 70 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Numar functii | 2 |
| Putere | 12W |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip bec filtru | LED (integrat) |
| Tip soclu | N/A |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.