1
/
din
8
Oglinda LED Rectangulara, 120x80cm, Eclat MotionGlow Marcello, Sistem Dezaburire, Ceas & Termometru, Lupa Cosmetica, Dimabila, Rama Auriu Brushed
Oglinda LED Rectangulara, 120x80cm, Eclat MotionGlow Marcello, Sistem Dezaburire, Ceas & Termometru, Lupa Cosmetica, Dimabila, Rama Auriu Brushed
Preț obișnuit
Preț redus
1.299,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share







Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Marcello Funghi |
| Collection | Oglinzi LED - by Marcello Funghi |
| Descriere |
Produs Nou |
| Flux de lumina lm | 943 |
| Inaltime | 80 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Nr surse iluminat | N/A |
| Nr surse iluminat filtru | 2 |
| Numar functii | ["4"] |
| Putere | 52W |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip montaj | N/A |
| Tip soclu | N/A |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.