1
/
din
6
Lustra LED cu telecomanda FUTURA LUMINA 66W, Ovala, lumina Rece/Calda/Neutra, Dimabila, Alb
Lustra LED cu telecomanda FUTURA LUMINA 66W, Ovala, lumina Rece/Calda/Neutra, Dimabila, Alb
Preț obișnuit
Preț redus
139,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share
Inspirată de echilibru și fluiditate, FUTURA LUMINA îmbină eleganța formei ovale cu funcționalitatea unei iluminări inteligente. Cu un design modern și contururi fine, această lustră se integrează perfect în spații aerisite, oferind un accent subtil dar sofisticat.
Puterea de 66W oferă o lumină amplă și eficientă, ajustabilă în intensitate și temperatură (rece, caldă sau neutră), controlată cu ușurință prin telecomandă. Finisajul alb adaugă prospețime vizuală, ideal pentru interioare contemporane.




Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Autonomie | 25000 h |
| Brand | Alessandro Design |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Collection | Lustre LED Cristal |
| Constructie | Brate |
| Culoare | Alb Mat |
| Design | Modern |
| Flux de lumina | 7840lm |
| Flux de lumina lm | 5280 |
| Forma | Ovala |
| Inaltime | 5cm |
| Inaltime | 4 |
| Intensitate | Reglabila |
| Kelvin | 3000K, 4000K, 6000K |
| Kelvin list.metaobject reference | kelvin.3000k, kelvin.4000k, kelvin.6000k |
| Latime | 37cm |
| Lungime | 43cm |
| Marime | Mediu |
| Material | Acril, Metal |
| Nr surse iluminat | 2 |
| Pozitionare | Tavan |
| Putere | 66W |
| Recomandare | Dormitor, Living, Bucatarie |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tensiune alimentare | 220-230V |
| Tip alimentare | tip_alimentare.la-retea |
| Tip bec filtru | LED |
| Tip intrerupator | Clasic si Telecomanda |
| Tip lumina | Calda, Neutra, Rece |
| Tip produs | Lustra LED cu Telecomanda |
| Tip soclu | Banda LED |
| Utilizare | Interior |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.