1
/
din
2
Aplica Adena 1x E27 Negru
Aplica Adena 1x E27 Negru
Preț obișnuit
Preț redus
49,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share
Un moment-cheie în procesul decorării unei încăperi este cel în care alegi lustra potrivită. Dimensiunile, designul, materialele de fabricare, sursele de iluminare și destinația de amplasare sunt factorii principali de care ai nevoie să ții cont pentru alegerea lustrei perfecte.

Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Alessandro Design |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Collection | Aplice de Interior |
| Culoare | Negru |
| Culoare filtru | Negru |
| Descriere |
Pentru decorurile de interior în care simplitatea finisajelor și a mobilierului predomină, este ideală această lustră modernă, cu forme definite și linii elegante, proiectată special pentru a asigura o iluminare eficientă și plăcută. Realizată exclusiv din materiale de înaltă calitate, se montează pe plafon simplu și sigur, împreună cu sursele de iluminat potrivite. - Design abstract, isometric |
| Design | Clasic |
| Diametru | 18 cm |
| Inaltime | 18 cm |
| Latime | 9 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Marime | Mic |
| Material | Metal |
| Nr surse iluminat | 1 |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip alimentare | La rețea |
| Tip bec | Clasic |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip produs | Aplică |
| Tip soclu | E27 |
| Utilizare | Interior |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.