1
/
din
1
Oglinda LED Ovala, Dezaburire, 80x50cm, Z012 Basic Touch
Oglinda LED Ovala, Dezaburire, 80x50cm, Z012 Basic Touch
Preț obișnuit
Preț redus
179,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share



Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Marcello Funghi |
| Collection | Oglinzi Baie cu Led si Dezaburire |
| Descriere |
Oglinda LED este un accesoriu inovativ, multifunctional, ideal pentru o baie moderna. - Design geometric, modern - Forma dreptinghiulara 60x80 cm - Proiectat de un designer de interior |
| Forma | N/A |
| Inaltime | 50 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Numar functii | ["2"] |
| Putere | 24W |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Target | General |
| Tip soclu | N/A |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.