1
/
din
4
Oglinda LED Ovala, 50X80cm, E14S/50X80, Touch, Sistem Dezaburire
Oglinda LED Ovala, 50X80cm, E14S/50X80, Touch, Sistem Dezaburire
Preț obișnuit
Preț redus
379,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share



Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Brand | Korman Technik |
| Collection | Promo Oglinzi LED |
| Descriere |
Oglinda LED este un accesoriu inovativ, multifunctional, ideal pentru o baie moderna. - Design simplu, modern - Forma rotunda, diametru 70cm - Proiectat de un designer de interior |
| Inaltime | 80 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Numar functii | ["2"] |
| Putere | 24W |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Target | General |
| Tip soclu | N/A |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.