1
/
din
6
Lustra LED MODERNA 26W, Dimensiune 19.5x19.5, Patrata, lumina Rece/Calda/Neutra, Alb
Lustra LED MODERNA 26W, Dimensiune 19.5x19.5, Patrata, lumina Rece/Calda/Neutra, Alb
Preț obișnuit
Preț redus
89,99 lei
Reducere
Stoc epuizat
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
Share
Lustra LED MODERNA este o piesă de iluminat compactă și versatilă, cu o putere de 26W. Designul său alb și posibilitatea de a alege între lumină rece, caldă sau neutră o fac potrivită pentru diverse spații și preferințe.
Având un dimensiunea de 19.5x19.5, este ideală pentru a ilumina zone mai mici, cum ar fi holuri, băi, deasupra unei mese laterale sau ca iluminat suplimentar. Puterea de 26W oferă o lumină suficientă pentru aceste scopuri. Finisajul alb îi conferă un aspect curat și ușor de integrat în orice stil de decor.

Specificatii cheie
| Key | Value |
|---|---|
| Autonomie | 25000 h |
| Brand | Alessandro Design |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Collection | LL Rectangulare |
| Constructie | Brate |
| Culoare | Alb |
| Descriere |
Tehnologia modernă, eficiența energetică și lumina perfectă se reunesc sub designul contemporan al acestei lustre pentru interior. Bucură -te de beneficiile iluminării LED în timp ce îți amenajezi locuința în ton cu cele mai recente trenduri decorative, aducând totodată acel accent unic de personalitate în fiecare încăpere. |
| Design | Modern |
| Flux de lumina | 3280lm |
| Flux de lumina lm | 2080 |
| Forma | Patrata / Rectangulara |
| Inaltime | 8 cm |
| Inaltime | 8 |
| Intensitate | Nereglabila |
| Kelvin | 3000K, 4000K, 6000K |
| Latime | 19.5 cm |
| Lungime | 19.5 cm |
| Marime | Mic |
| Material | Metal, Acril |
| Nr surse iluminat | 1 |
| Pozitionare | Tavan |
| Putere | 26W |
| Recomandare | Hol, Baie, Dressing |
| Recomandare list.metaobject reference | recomandare.hol, recomandare.baie, recomandare.dressing |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tensiune alimentare | 220-230V |
| Tip alimentare | tip_alimentare.la-retea |
| Tip bec filtru | LED |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip lumina | Calda, Neutra, Rece |
| Tip produs | Lustra LED |
| Tip soclu | Banda LED |
| Utilizare | Interior |
- Alegerea unei selecții are ca rezultat o reîmprospătare completă a paginii.
- Se deschide într-o fereastră nouă.

